Mezun-Öğrenci Etkileşimleri

Mezuniyet (15)Şehir Mezun Buluşmaları
2014 yılından bu yana, Lisans ve Yüksek Lisans mezunu olmak üzere toplam 1150 mezun veren Üniversitemiz, her yıl mezunların sayısını arttırmakta ve gün geçtikçe güçlü bir mezun kitlesine sahip olmaktadır.
Mezunlarımızla olan ilişkilerimizi kuvvetlendirmek, geleceğe yönelik sağlam ilişkiler kurmak adına, “Geleneksel Şehir Mezun Buluşmaları” düzenleyerek, mezunlarımızla olan iletişimi arttırmayı hedefliyoruz.

1. Şehir Mezunları Buluşması_Röportajlar

1. Şehir Mezunları Buluşması_Röportajlar2

1. Şehir Mezunları Buluşması_Röportajlar3
sohbetSohbet Toplantıları

Mezunlarımızın kariyer yolculuklarındaki deneyimlerini, tavsiye ve önerilerini aktardıkları sohbet toplantıları ile, öğrencilerimize rol model olmalarını sağlıyor. Sıcak ve samimi paylaşım ortamları oluşturuyoruz.

Mentorlukmentor

Mentorluk projesi ile üniversite son sınıfa gelmeden önce öğrencilerin sadece teorik bilgiyle sınırlı kalmayıp sektöre, iş koşulları ve iş yaşamına dair tecrübeli kişilerin yönlendirmesiyle bilgilendirilmesi ve iş dünyasını tanıması amaçlanmaktadır.
Mentorluk projesi ile mezunlarımızın öğrencilerimize tecrübe, bilgi ve beceri aktarımları yapmaları, iş arama, bulma ve çevre edinme konusunda zaman kaybetmemelerinin sağlamaları ve iş dünyasına hazırlanmaları yönünde aktif rol model olmaları hedeflenmektedir.