Anadolu Grup Bilgilendirme İlanı

Traineeships in the European Parliament
Mart 17, 2017
ŞEHİR KARİYER FEST ÇOK YAKINDA!
Mart 30, 2017

Anadolu Grup Bilgilendirme İlanı

anadolu-vakfi-v3

Değerli ŞEHİR’liler,

 
Merkezi İstanbul’da bulunan, başta Türkiye olmak üzere 19 ülkede faaliyet gösteren Anadolu Grup, dünya ölçeğindeki saygın markalarıyla; meşrubat, otomotiv ve perakende alanlarına yoğunlaşarak, son yıllarda tarım, gayrimenkul, enerji ve sağlık sektörlerine yaptığı yatırımlarla faaliyet alanını genişletmiş bulunmakta.
 
“Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldız” olma vizyonuyla, sürdürülebilir bir başarı için çalışan Anadolu Grup, 50 bin çalışanıyla ve 4 yıldır Türkiye’nin en fazla kadın yöneticisi bulunan grubu olarak 80’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
Anadolu Grup bünyesinde yapacağınız stajlar sayesinde, şirket kültürünü, iş çevresini, iş süreçlerinin yönetimini, profesyonel ortamda insan ilişkilerini, çalışma ortamını yakından tanıma ve gözlemleme şansını yakalayabilir, kariyerinizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesi yolunda planlı adımlar atabilirsiniz.
Size en uygun kariyer fırsatlarını Anadolu Grup ana sayfasında güncellenen açık pozisyonlardan takip etmenizi tavsiye ediyoruz.
Daha ayrıntılı bilgi için; http://www.anadolukariyerim.com/yeni-mezun  adresini ziyaret edebilirsiniz.
Başarılar,
ŞEHİR Kariyer Merkezi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir